Bydgoszcz
12C
Opady
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 13 • L 12
18C
Sr
18C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
18C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBiałe BłotaNa sygnaleZłamał sądowy zakaz i kradł paliwo. Wpadł w ręce kryminalnych pod Bydgoszczą
policja Bydgoszcz
05.02.2019 | 11:33

Złamał sądowy zakaz i kradł paliwo. Wpadł w ręce kryminalnych pod Bydgoszczą

Zatrzymania mężczyzny dokonali policjanci z Białych Błot.

Na zdjęciu: Do zatrzymania mężczyzny doszło w Białych Błotach.

Fot. Łukasz Plewnia / flickr

W ręce kryminalnych z Białych Błot wpadł mężczyzna, który jeździł autem mimo zakazu prowadzenia pojazdów, a dodatkowo kradł paliwo na stacjach benzynowych, nie płacąc za nie.

Całą sprawę prowadzili kryminalni z komisariatu w Białych Błotach. – Ustalili oni, że po Białych Błotach jeździ mężczyzna, który ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Jak się okazało, zakaz został wobec niego orzeczony przez sąd do grudnia 2021 roku.

Mężczyznę zatrzymano, gdy prowadził auto bmw. Jak się okazało, był on bardzo dobrze znany mundurowym, którzy zweryfikowali jego dane, a następnie okazało się, że to właśnie on okradał stacje benzynowe. – W okresie od 18 do 27 stycznia 2019 r., dochodziło do kradzieży paliwa na stacjach w Bydgoszczy, powiecie bydgoskim, nakielskim i żnińskim – dodaje podkom. Kowalska. Jak się okazało, straty stacji wskutek jego działania wyniosły ponad 1800 złotych.

Przed sądem odpowie za ośmiokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów i kradzież. Za tego typu czyny, grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści