Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Złodziej na Górzyskowie. Wpadł w środku nocy

Dodano: 08.06.2022 | 09:58

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę.

Fot. KWP Bydgoszcz

42-letni bydgoszczanin został zatrzymany, gdy przenosił metalowe elementy. Okazało się, że zabrał je z terenu dwóch pobliskich firm.

W poniedziałek około godziny 1:15 w nocy policjanci z komisariatu na Szwederowie patrolowali teren zielony na Górzyskowie. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który niesie metalowe słupki i elementy rusztowania. Gdy on dojrzał funkcjonariuszy, zaczął zachowywać się bardzo nerwowo.

– Jego historia związana z pochodzeniem tych elementów nie była zbyt przekonująca. Mężczyzna po chwili przyznał, że ukradł metalowe części z dwóch pobliskich firmy. 42-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu – mówi kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Policyjni śledczy ustalili pokrzywdzonych i przyjęli zawiadomienia o popełnionych przestępstwach. 42-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego sprawę rozstrzygać będzie sąd.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

… ukradł metalowe części z dwóch pobliskich firmy ???

Janusz
Janusz
1 rok temu

W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który niesie metalowe słupki … Niósł metalowe słupki lub przenosił. Kto pisze te teksty? Gimbaza?