Bydgoszcz
7C
Opady
49% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 8 • L 6
3C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZłodziej grasował po Osowej Górze. Podejrzany wpadł w ręce policjantów
05.10.2017 | 10:27

Złodziej grasował po Osowej Górze. Podejrzany wpadł w ręce policjantów

33-latek był poszukiwany listem gończym.

Na zdjęciu: W weekend policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 33-latka podejrzanego o włamania. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów chwilę po zdarzeniu.

Z informacji policjantów wynikało, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy zajmuje się włamaniami do mieszkań. Policjanci wytypowali dobrze znanego im 33-latka. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. W sobotę  w nocy funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej, patrolując ulicę Grunwaldzką, zauważyli podejrzewanego na rowerze, przed jednym ze sklepów monopolowych i zatrzymali go.

Mężczyzna miał przy sobie biżuterię, drogi alkohol, a także łom, śrubokręt oraz rękawiczki. Został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Błoniu. Tam funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z domków jednorodzinnych na osiedlu Osowa Góra.

Jak się okazało, zabezpieczony przy 33-latku alkohol pochodził ze zgłoszonego włamania. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia, przed południem, trafił za kratki aresztu śledczego.

W czwartek śledczy z bydgoskiego Błonia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz funkcjonariusze sprawdzają, czy zatrzymany nie ma na sumieniu więcej włamań. Nie wykluczone, że lista zarzutów się powiększy.


Powiązane treści