Bydgoszcz
8C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 7
16C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
13C
Pon
20C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleZłodziej kół grasował po mieście. Został już złapany
policja bydgoszcz
11.01.2018 | 20:32

Złodziej kół grasował po mieście. Został już złapany

29-latek kradł koła od samochodów.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 29-letni solecczanin, który ukradł kompletne koła, opony i felgi dwóm mieszkańcom Solca Kujawskiego. Teraz jego postępowanie oceni sąd. Za te czyny może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Solca Kujawskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży mienia z pomieszczenia gospodarczego. Do zdarzenia doszło przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas sprawca ukradł cztery koła od samochodu. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę czterech tysięcy złotych.

Kilka dni później do soleckiego komisariatu zgłosił się kolejny pokrzywdzony, który zawiadomił o włamaniu do jego domu w budowie, skąd skradziono mu felgi aluminiowe, opony, wózek dwukołowy i przedłużacze o łącznej wartości czterech tysięcy złotych.

Ustalenia soleckich kryminalnych doprowadziły ich do 29-latka. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Mężczyzna nie zdążył pozbyć się jeszcze czterech kół skradzionych przed świętami. Solecczanin został zatrzymany. Podczas przesłuchania usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podobne wpisy

Powiązane treści