Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 12 • L 8
16C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleZłodziej kół grasował po mieście. Został już złapany
policja bydgoszcz
11.01.2018 | 20:32

Złodziej kół grasował po mieście. Został już złapany

29-latek kradł koła od samochodów.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszał 29-letni solecczanin, który ukradł kompletne koła, opony i felgi dwóm mieszkańcom Solca Kujawskiego. Teraz jego postępowanie oceni sąd. Za te czyny może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Solca Kujawskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży mienia z pomieszczenia gospodarczego. Do zdarzenia doszło przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas sprawca ukradł cztery koła od samochodu. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę czterech tysięcy złotych.

Kilka dni później do soleckiego komisariatu zgłosił się kolejny pokrzywdzony, który zawiadomił o włamaniu do jego domu w budowie, skąd skradziono mu felgi aluminiowe, opony, wózek dwukołowy i przedłużacze o łącznej wartości czterech tysięcy złotych.

Ustalenia soleckich kryminalnych doprowadziły ich do 29-latka. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Mężczyzna nie zdążył pozbyć się jeszcze czterech kół skradzionych przed świętami. Solecczanin został zatrzymany. Podczas przesłuchania usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podobne wpisy

Powiązane treści