Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleZłodziej na myjni samochodowej. Rzucił się na… odkurzacz!
zatrzymany podejrzany
15.10.2017 | 11:50

Złodziej na myjni samochodowej. Rzucił się na… odkurzacz!

Na zdjęciu: Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Fot. materiały prasowe policji

Zarzut kradzieży z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Kcynia. Mężczyzna rzucił się na odkurzacz znajdujący się na terenie myjni samochodowej.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 września br. Jak wynikało z zawiadomienia jakie przyjęli szubińscy mundurowi, nieznany sprawca uszkodził obudowę odkurzacza znajdującego się na terenie myjni samochodowej i ze znajdującego się w jego wnętrzu pojemnika ukradł pieniądze. Łączne straty wyniosły prawie 1000 złotych.

Sprawą zajęli się szubińscy kryminalni. Funkcjonariusze ustalili personalia podejrzanego i udali się do jego miejsca zamieszkania. Jednak okazało się, że mężczyzna znajduje się w innym miejscu. – Podejrzany został zatrzymany w miniony wtorek w jednym z hoteli w gminie Szubin. Dodatkowo podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek strunowy z niewielką ilością amfetaminy – informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

32-latek usłyszał zarzut za kradzież z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających oraz trafił do policyjnego aresztu. – Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa zostanie przekazana do oceny sądu – mówi mł. asp. Andrzejewska.


Powiązane treści