Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 2 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleZłodziej słodyczy zatrzymany. Zestresował się na widok policjantów
policja Bydgoszcz
24.03.2019 | 09:39

Złodziej słodyczy zatrzymany. Zestresował się na widok policjantów

Na zdjęciu: Policjanci z Nakła zatrzymali złodzieja słodyczy.

Fot. archiwum

Przed sądem tłumaczyć się będzie 19-letni mieszkaniec Nakła, który ukradł słodycze w jednym z dyskontów spożywczych. Zgubiły go nerwy, które pojawiły się na widok przejeżdżającego w pobliżu radiowozu.

– Uwagę patrolujących Nakło mundurowych zwrócili dwaj mężczyźni stojący w pobliżu jednego z dyskontów spożywczych. Ewidentnie zestresował ich widok radiowozu i zaczęli się dziwnie zachowywać – mówi podkom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło.  Mundurowi, aby poznać powód zdenerwowania mieszkańców Nakła wylegitymowali ich i skontrolowali, czy nie posiadają przedmiotów zabronionych prawem. Szybko okazało się, że była to bardzo trafna decyzja.

Pod kurtką 19-latka mundurowi znaleźli kilka kartoników różnego rodzaju czekoladek, które – co okazało się wkrótce – ukradł kilka minut wcześniej z okolicznego dyskontu. W sklepie mundurowi potwierdzili kradzież i ustalili wartość skradzionego mienia. Odzyskane słodycze wróciły do sklepu, a 19-letni „smakosz” ze swojego zachowania będzie tłumaczył się w sądzie, do którego policjanci skierują wniosek o jego ukaranie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści