[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Weekendowe zmiany w ruchu na Bartodziejach. Zamknięte zostanie skrzyżowanie Gajowej i Głowackiego

Dodano: 20.05.2022 | 14:53

Na zdjęciu: Prace odbędą się w weekend 20-22 maja.

Fot. Jakub Soboczyński/zdj. ilustracyjne

Weekendowe zmiany w komunikacji miejskiej i ruchu aut na Bartodziejach. Od piątku do niedzieli zamknięte będzie skrzyżowanie Gajowej i Głowackiego – autobusy zmienią swoją trasę.

Na początku kwietnia w rejonie skrzyżowania Gajowej i Głowackiego doszło do poważnej awarii wodociągowej. Wody w kranach nie mieli mieszkańcy ulic Gajowej, Skłodowskiej-Curie i Granitowej. Awaria została usunięta, lecz w miejscu jej wystąpienia dalej straszyła dziura. Po ponad miesiącu to się zmieni – prace w rejonie Gajowej i Głowackiego rozpoczną się w piątek, 20 maja od około godziny 17:00 i potrwają do niedzieli (22 maja), do godzin wieczornych.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: 20-latek ukradł kasetkę z pieniędzmi. Wpadł na Bartodziejach


W związku z zamknięciem skrzyżowania Gajowej i Głowackiego zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej. Linie autobusowe nr 55, 71, 77 i 33N skierowane zostaną na trasę czasowo zmienioną ulicami: Gajową, Skłodowskiej-Curie i Bałtycką. Drogowcy zapewniają, że po zakończeniu prac linie „niezwłocznie” wrócą na stałe trasy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments