Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -3
1C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
7C
Pt
7C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZmiany w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Wracają szkolne rozkłady jazdy
30.08.2020 | 22:25

Zmiany w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Wracają szkolne rozkłady jazdy

Na zdjęciu: Od najbliższego wtorku (1 września), autobusy i tramwaje komunikacji miejskiej kursować będą według szkolnych rozkładów jazdy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Od najbliższego wtorku (1 września), autobusy i tramwaje komunikacji miejskiej kursować będą według szkolnych rozkładów jazdy.

Rozkłady zostaną przywrócone w dni powszednie na linii tramwajowej nr 8 oraz liniach autobusowych 52, 53, 54, 57/80, 65, 68, 69, 73/76, 79, 83, 89 oraz międzygminnych liniach 92 i 94.

To nie będzie jedyna zmiana. – Zmianie ulegną również godziny odjazdów linii 80 we wszystkie dni tygodnia – mówi rzecznik bydgoskich drogowców Tomasz Okoński i precyzuje, że zmiana związana jest z obsługą lotów do i z Warszawy.

Ponadto, od poniedziałku (31 sierpnia) do piątku (4 września), kontrolerzy biletów będą na wybranych liniach wręczać maseczki tym pasażerom, którzy wsiadając do pojazdów komunikacji miejskiej o nich zapomnieli. Drogowcy apelują do pasażerów o zachowanie w środkach komunikacji miejskiej dystansu między pasażerami oraz o obowiązku noszenia maseczek. – Komunikaty przypominające o zasłanianiu nosa i ust w środkach komunikacji miejskiej, są cały czas wyświetlane na tablicach przystankowych w mieście – przypominają drogowcy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści