Bydgoszcz
-3C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H -3 • L -4
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
-0C
Wt
3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoZmiany w fordońskiej filii urzędu miasta potrwają dłużej. Powodem koronawirus
dOWÓD rejestracyjny SG
05.11.2020 | 09:10

Zmiany w fordońskiej filii urzędu miasta potrwają dłużej. Powodem koronawirus

Na zdjęciu: Ratusz podkreśla, że mieszkańcy Fordonu mogą korzystać z usług Wydziału Uprawnień Komunikacyjnych przy ulicy Grudziądzkiej.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Filia Wydziału Uprawnień Komunikacyjnych Urzędu Miasta Bydgoszczy w Fordonie będzie zamknięta aż do przyszłego piątku, 13 listopada. 

Oddział WUK w Fordonie został zamknięty na początku tego tygodnia. Jak poinformował w niedzielę, 1 listopada urząd miasta u jednego z pracowników filii wykryto zakażenie koronawirusem. Punkt przy ulicy Emilii Gierczak 6 miał być zamknięty do piątku, 6 listopada, lecz dziś ratusz poinformował o przedłużeniu zamknięcia aż do przyszłego piątku, 13 listopada. – Mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w Fordonie od poniedziałku, 16 listopada – podaje biuro prasowe bydgoskiego magistratu.


CZYTAJ TAKŻE: Ponowny lockdown staje się faktem. Sprawdź nowe obostrzenia!


Urzędnicy przypominają, że w sprawach związanych z rejestracją samochodu mieszkańcy Fordonu będą obsługiwani w Wydziale Uprawnień Komunikacyjnych przy ulicy Grudziądzkiej – po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem dedykowanym dla mieszkańców Fordonu – 52 585 92 62. Dla mieszkańców przygotowane będzie też odrębne stanowisko obsługowe. Warto przypomnieć, że obok budynków UMB przy Grudziądzkiej rozpoczęła się budowa parkingu wielopoziomowego – w związku z tym dotychczasowy został zamknięty.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści