Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 4
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoZmiany w Myślęcinku w związku z koronawirusem
Myślęcinek
12.03.2020 | 21:14

Zmiany w Myślęcinku w związku z koronawirusem

Na zdjęciu: LPKiW Myślęcinek poinformował o zmianach w związku z epidemią koronawirusa.

Fot. wikipedia

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek wprowadził zmiany w funkcjonowaniu zoo i ogrodu botanicznego w związku z epidemią koronawirusa.

Zawieszony został dostęp do zwiedzania pawilony Akwarium Terrarium. Wejście jest możliwe wyłącznie na otwarty teren zoo za pomocą śluzy w pawilonie Akwarium Terrarium po zakupieniu biletu (11 zł i 6 zł) w kasie przy wejściu

Odwołane zostały zajęcia edukacyjne, warsztaty, spotkania, wycieczki i wszelkie imprezy w Ogrodzie Zoologicznym, a spotkanie zaplanowane na 15 marca w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbędzie się w innym terminie.

Odwołane zostały też wszystkie zajęcia edukacyjne i wycieczki w Ogrodzie Botanicznym, w tym spotkanie w pasiece zaplanowane na 14 marca.

Zmiany obowiązują do odwołania.

Czytaj więcej informacji w serwisie specjalnym na temat koronawirusa dla bydgoszczan

Aktualizacja [piątek, 13 marca, godz.12:30]: Zarząd Myślęcinka podjął decyzję o całkowitym zamknięciu Ogrodu Zoologicznego od dnia 13 marca do odwołania. –  Teren parku z Ogrodem Botanicznym pozostanie otwarty, jednak apelujemy, by pozostać w domach – poinformowała Sandra Tyczyno, rzecznik parku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści