Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 14 • L 13
17C
Sob
12C
Nd
16C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZmiany w organizacji ruchu. W związku z remontem Starego Rynku
12.08.2018 | 14:32

Zmiany w organizacji ruchu. W związku z remontem Starego Rynku

Zmiany zostaną wprowadzone 13 sierpnia i potrwają około dwóch tygodni.

Na zdjęciu: W pierwszym etapie zostanie zamknięty przejazd ul. Farną przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego.

Fot. Stanisław Gazda

Prace na Starym Rynku postępują. Od poniedziałku (13 sierpnia), została wprowadzona zmiana w organizacji ruchu.

Zmiany zostaną wprowadzone na prośbę wykonawcy robót na płycie rynku. Drogowcy poinformowali o tym, że owe zmiany w komunikacji będą przeprowadzane w dwóch etapach i mają potrwać około dwóch tygodni.

W pierwszym etapie zostanie zamknięty przejazd ul. Farną przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Farnej zostanie przekierowany w ul. Malczewskiego i dalej fragmentem ul. Grodzkiej, które na ten czas staną się ulicami jednokierunkowymi, a dostęp do ul. Farnej na długości płyty rynku będą miały tylko pojazdy budowy.

W drugim etapie zaplanowano zamknięcie przejazdu ul. Krętą w skrzyżowaniu z ul. Jatki. Dotychczasowy ruch pojazdów z ul. Jana Kazimierza zostanie skierowany w lewo w kierunku ul. Niedźwiedzia poza pojazdami budowy oraz pojazdami zaopatrzenia do 3,5 t na czas za i wyładunku. Pojazdy budowy i zaopatrzenia do 3,5t będą mogły tak jak dotychczas przejeżdżać wschodnią pierzeją Satrego Rynku, po czym będą kierowane w lewo w ul. Farną i dalej Malczewskiego i Grodzką. Na tym etapie ul. Farna, Malczewskiego i dalej fragment ul. Grodzkiej staną się ulicami jednokierunkowymi. Pojazdy budowy przy wschodniej pierzei rynku będą mogły poruszać się dwukierunkowo.


Powiązane treści