Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZmiany w policji. Nowi zastępcy komendanta powołani
24.03.2016 | 22:09

Zmiany w policji. Nowi zastępcy komendanta powołani

W czwartek Komenda Wojewódzka Policji poinformowała o nominacjach.

Na zdjęciu: Inspektor Paweł Spychała ma nowych zastępców.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy ma nowych zastępców. W czwartek przedstawiono nazwiska oficerów, którzy będą odpowiedzialni za piony prewencji oraz logistyki.

Pierwszym zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy będzie mł.insp. Mirosław Elszkowski, ostatnio Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu. Wcześniej absolwent Uniwersytetu Gdańskiego pracował w Nowem, Świeciu, Chełmnie i Grudziądzu, a za swoje dokonania został odznaczony m.in. Złotą Odznaką Zasłużony Policjant, Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę oraz Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju. Oficer pełniący służbę od 1991 roku będzie nadzorować pion prewencji.

Na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego wybrano mł. insp. Marcina Woźniaka, który już od 3 marca pełnił te obowiązki. Były Naczelnik Wydziału Finansów KWP będzie odpowiadał za pion logistyki. W swoim dorobku ma m.in. Złotą Odznaką Zasłużony Policjant i Medal Brązowy za Długoletnią Służbę.

Przypomnijmy, że nowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy poznaliśmy w lutym. Został nim inspektor Paweł Spychała, który zastąpił na tym stanowisku nadinsp. Krzysztofa Zgłobickiego.


Powiązane treści