Bydgoszcz
19C
Słonecznie
30% wilgotność
Wiatr: 8km/h S
H 19 • L 19
6C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
5C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZmiany w TVP Bydgoszcz: Więcej regionu
19.12.2015 | 18:31

Zmiany w TVP Bydgoszcz: Więcej regionu

Informacje na żywo ze wszystkich zakątków Kujaw i Pomorza, nadawanie przez 16 godzin dziennie - planuje regionalny ośrodek TVP w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Taką plansze zobaczymy już po nowym roku.

Fot. materiały prasowe

Jak już informowaliśmy Ośrodek TVP w Bydgoszczy zmieni swoje logo na TVP 3. To nie jedyna zmiana czekająca widzów od nowego roku. Będzie więcej regionu i programów na żywo. Docelowo lokalna telewizja ma nadawać po 16 godzin każdego dnia.

Od 4 stycznia każdy z 16 ośrodków regionalnych TVP będzie emitować w godz. 7 – 8.15 poranne pasmo lifestylowo-informacyjne. U nas pojawi się nowy program – poranny „Region na dzień dobry”, czyli informacje, publicystyka i rozrywka na żywo – ze wszystkich zakątków Kujaw i Pomorza. W tym celu dziennikarze wyposażeni zostaną w iPhone’y 6S i tablety iPad Pro.

Bogatsze i dłuższe o dodatkowe pół godziny będzie pasmo popołudniowe od 17.30 a w nim m.in. Strefa Spotkań, cieszący się dużą oglądalnością program „Na zdrowie”, a także zupełna nowość – cykl zatytułowany „Wolno Być” – promujący slow life i zdrowy styl życia.

Duży nacisk kładziony będzie na funkcjonowanie redakcji internetowej – współtworzenie telewizji przez widzów, poprzez platformę dziennikarstwa obywatelskiego, której celem będzie gromadzenie i publikowanie materiałów foto i wideo od internautów.


Powiązane treści