Bydgoszcz
19C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZnasz ich? Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawców pobicia w CH Rondo
20.08.2018 | 13:12

Znasz ich? Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawców pobicia w CH Rondo

Sprawą pobicia zajmują się kryminalni z komisariatu na Błoniu.

Na zdjęciu: Tych dwóch mężczyzn jest poszukiwanych w związku z bójką w CH Rondo.

Fot. KWP Bydgoszcz

Powraca temat bójki w Centrum Handlowym Rondo. Policjanci opublikowali wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą być sprawcami pobicia 16-latka.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 20 lipca, około godziny 20:40. 16-letni chłopak został pobity przez dwóch mężczyzn na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej, na wysokości restauracji McDonald’s oraz na tarasie. Już wcześniej 16-latek, wraz z grupą sześciu dziewczyn był zaczepiany przez sprawców w autobusie linii nr 58, który jechał z Janowa w kierunku ronda Grunwaldzkiego i dalej placu Kościeleckich.

Dzisiaj policjanci opublikowali wizerunki sprawców pobicia. – O pomoc w ustaleniu personaliów sprawców proszą funkcjonariusze z komisariatu na Błoniu, którzy prowadzą w tej sprawie śledztwo – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

Osoby, które znają personalia mężczyzn widocznych na poniższym nagraniu oraz zdjęciach, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112.


Powiązane treści