Bydgoszcz
1C
Śnieg
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 1 • L 1
3C
Czw
4C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleZnęcał się nad matką, a w mieszkaniu trzymał narkotyki. Agresywny 34-latek został aresztowany
policja - na sygnale - wypadek - SF-6
09.08.2020 | 07:01

Znęcał się nad matką, a w mieszkaniu trzymał narkotyki. Agresywny 34-latek został aresztowany

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Niespodziewanym rezultatem zakończyła się interwencja domowa, do której zostali wezwani włocławscy policjanci. Mężczyzna, który znęcał się nad matką trzymał w mieszkaniu amfetaminę i marihuanę.

W mijającym tygodniu dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Miał on ubliżać matce i grozić jej pozbawieniem życia. W trakcie interwencji w mieszkaniu funkcjonariusze zwrócili uwagę na przedmioty znajdujące się w pokoju agresywnego 34-latka. Wśród nich była waga elektroniczna i łyżeczka z nalotem białej substancji. Nieopodal znajdował się także zawinięty w folię biały proszek. W wyniku przeszukania policjanci ujawnili dodatkowo słoik z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu marihuany.


CZYTAJ TAKŻE: Policja i sanepid skontrowali sklepy. Sprawdzali, czy klienci noszą maseczki


Wszystkie narzędzia i substancje zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano. Ujawnione środki poddano testom, które wykazały, że są to narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można było przygotować łącznie ponad 100 porcji środków odurzających. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut znęcania się nad matką.

Kryminalni wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 34-latka. Decyzją sądu mieszkaniec Włocławka spędzi najbliższe trzy miesiące w więziennej celi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści