Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znęcał się nad matką, a w mieszkaniu trzymał narkotyki. Agresywny 34-latek został aresztowany

Dodano: 09.08.2020 | 07:01

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Niespodziewanym rezultatem zakończyła się interwencja domowa, do której zostali wezwani włocławscy policjanci. Mężczyzna, który znęcał się nad matką trzymał w mieszkaniu amfetaminę i marihuanę.

W mijającym tygodniu dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Miał on ubliżać matce i grozić jej pozbawieniem życia. W trakcie interwencji w mieszkaniu funkcjonariusze zwrócili uwagę na przedmioty znajdujące się w pokoju agresywnego 34-latka. Wśród nich była waga elektroniczna i łyżeczka z nalotem białej substancji. Nieopodal znajdował się także zawinięty w folię biały proszek. W wyniku przeszukania policjanci ujawnili dodatkowo słoik z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu marihuany.


CZYTAJ TAKŻE: Policja i sanepid skontrowali sklepy. Sprawdzali, czy klienci noszą maseczki


Wszystkie narzędzia i substancje zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano. Ujawnione środki poddano testom, które wykazały, że są to narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można było przygotować łącznie ponad 100 porcji środków odurzających. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut znęcania się nad matką.

Kryminalni wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 34-latka. Decyzją sądu mieszkaniec Włocławka spędzi najbliższe trzy miesiące w więziennej celi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments