[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zobacz finał Euro 2020 na wielkim ekranie! [KONKURS]

Dodano: 06.07.2021 | 19:10

Na zdjęciu: Finał Euro 2020 będzie można zobaczyć w Multikinie.

Fot. mat. partnera

Już w niedzielę odbędzie się finał mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020. Wielkie emocje można przeżyć w kinie, oglądając spotkanie na wielkim ekranie.

Tegoroczne mistrzostwa to jeden z najlepszych turniejów piłkarskich w historii – obfitują w wiele bramek, ogromne emocje i pasjonujące zwroty akcji. Kibice przyglądający się zmaganiom najlepszych piłkarzy Starego Kontynentu nie mogą narzekać!

We wtorek i środę odbędą się półfinały – Włosi zmierzą się z Hiszpanią, a Anglia z Danią. Oba mecze o godz. 21:00. O tej samej porze, ale w niedzielę, rozpocznie się mecz finałowy. Spotkanie o mistrzostwo Europy będzie można obejrzeć na żywo w Multikinie. Start transmisji o godz. 20:45.

Dzięki współpracy MetropoliaBydgoska.pl z Multikinem mamy dla Was podwójne wejściówki na transmisję z finału. Aby wygrać jedną z nich, należy wysłać wiadomość na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „FINAŁ”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Kogo i dlaczego zabrałbyś/zabrałabyś ze sobą na mecz do kina?” Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, do godz. 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej.

Zobacz finał Euro 2020 na wielkim ekranie! [KONKURS]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments