[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zobacz kostiumy z wielkich widowisk. Wystawa strojów operowych w CH Rondo

Dodano: 14.07.2021 | 11:09

Na zdjęciu: W CH Rondo trwa wystawa kostiumów operowych.

Fot. mat. prasowe

Na klientów CH Rondo czeka wystawa kostiumów scenicznych z Opery Nova. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć z bliska wyjątkowe stroje.

Niezwykłe stroje operowe, stworzone przez wybitnych projektantów, są prezentowane w CH Rondo od poniedziałku, 5 lipca. W specjalnych gablotach wyeksponowano kostiumy postaci z wielkich widowisk, takich jak „Dziadek do orzechów”, „Wesele Figara”, „Don Carlos” czy „Rigoletto”, których kolory, materiały i wykonanie niejednokrotnie mogą zaskoczyć. To doskonała okazja, by zobaczyć z bliska kostiumy postaci operowych. Wystawę można oglądać do końca miesiąca, od 19 lipca ekspozycja zostanie zmieniona i zaprezentowane zostaną nowe kostiumy.

W połowie lipca planowany jest również konkurs fotograficzny, w którym do wygrania będą bilety do Opery Nova na dowolnie wybrany spektakl. Szczegółowe informacje pojawią się na profilu CH Rondo na Facebooku.

Zobacz kostiumy z wielkich widowisk. Wystawa strojów operowych w CH Rondo
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments