Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne dwa sparingi żużlowej Polonii. Rywalem bydgoszczan beniaminek PGE Ekstraligi

Dodano: 16.12.2021 | 09:58

Na zdjęciu: Abramczyk Polonia i Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (na zdjęciu Grzegorz Walasek i Daniel Jeleniewski) w sezonie 2021 rywalizowały w I lidze. Na przełomie marca i kwietnia obie drużyny zmierzą się w dwóch przedsezonowych sparingach.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Cztery sparingi przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego rozegrają żużlowcy I-ligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, zespół Jacka Woźniaka zmierzy się w dwumeczu z eWinner Apatorem Toruń. Spotkania odbędą się 22 i 23 marca, przy czym pierwszy sparing obu drużyn zostanie rozegrany na MotoArenie, a rewanż dzień później na Sportowej 2.

Mecze z torunianami nie będą jedynymi. Przed rozpoczęciem sezonu, Abramczyk Polonię czekają jeszcze dwa kontrolne mecze z innym zespołem PGE Ekstraligi, a konkretnie beniaminkiem rozgrywek Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Te spotkania odbędą się 31 marca i 1 kwietnia.

Klub prowadzi także sprzedaż karnetów na sezon 2022. Na początku przyszłego tygodnia, Polonia ma ogłosić liczbę dotychczas sprzedanych wejściówek. Przypomnijmy, że Abramczyk Polonia otrzymała od Polskiego Związku Motorowego warunkową licencję na sezon 2022, co spowodowane jest zbyt niskim natężeniem oświetlenia. Oprócz bydgoskiego klubu, warunkowa licencja została przyznana jeszcze pięciu innym klubom, a stałą licencję otrzymały dwa kluby.

0 0 votes
Article Rating
Kolejne dwa sparingi żużlowej Polonii. Rywalem bydgoszczan beniaminek PGE Ekstraligi
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments