Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 7 • L 5
5C
Sr
6C
Czw
6C
Pt
4C
Sob
8C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŻużlowa Polonia ma nowego sponsora. To znana restauracja!
Żużel_Polonia-Krosno_SG (26)
31.07.2018 | 19:56

Żużlowa Polonia ma nowego sponsora. To znana restauracja!

Umowa wstępnie obowiązywać będzie do końca tego sezonu.

Na zdjęciu: Kibice, którzy nabędą bilety na dwa ostatnie mecze, będą mieli na wejściówkach wydrukowane darmowe kupony, które będą mogli wykorzystać w restauracji KFC.

Fot. Stanisław Gazda

Żużlowa Polonia ma nowego sponsora. Do końca obecnego sezonu obowiązywać będzie porozumienie, jakie klub zawarł z restauracją KFC.

To powrót do współpracy z tą siecią, bowiem w przeszłości KFC była już jednym ze sponsorów żużlowej Polonii. – Wówczas ta umowa miała szerszy charakter – mówi kierownik organizacyjny klubu Andrzej Matkowski.

Zawarte porozumienie obowiązuje w restauracji tej sieci zlokalizowanej w centrum handlowym Focus Mall. Na czym ono polega? Otóż każdy kibic, który w ciągu trzech dni po meczu zakupi dowolny zestaw w KFC i okaże przy tym bilet z meczu ligowego otrzyma wybrane przez siebie powiększenie zestawu gratis.

Klub zapowiada, że do biletów na dwa ostatnie pojedynki drukowane będą specjalne kupony, które będzie można potem wykorzystać w KFC. – Kupony pojawią się już na biletach na najbliższy ligowy mecz ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz (12 sierpnia o 17:00) – dodaje Matkowski i zapowiada, że będą one również na wejściówkach tydzień później, kiedy Polonia na własnym torze podejmie Kolejarza Opole.

Jak się dowiedzieliśmy, podpisane porozumienie wstępnie obowiązuje do końca obecnego sezonu. – Najprawdopodobniej po sezonie odbędą się kolejne rozmowy, obie strony chcą też sprawdzić, jak ta umowa będzie funkcjonowała. Niewykluczone, że zostanie ona rozszerzona – kończy kierownik Polonii.


Powiązane treści