Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 4 • L 2
13C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŻużlowa Polonia ma nowego sponsora. To znana restauracja!
31.07.2018 | 19:56

Żużlowa Polonia ma nowego sponsora. To znana restauracja!

Umowa wstępnie obowiązywać będzie do końca tego sezonu.

Na zdjęciu: Kibice, którzy nabędą bilety na dwa ostatnie mecze, będą mieli na wejściówkach wydrukowane darmowe kupony, które będą mogli wykorzystać w restauracji KFC.

Fot. Stanisław Gazda

Żużlowa Polonia ma nowego sponsora. Do końca obecnego sezonu obowiązywać będzie porozumienie, jakie klub zawarł z restauracją KFC.

To powrót do współpracy z tą siecią, bowiem w przeszłości KFC była już jednym ze sponsorów żużlowej Polonii. – Wówczas ta umowa miała szerszy charakter – mówi kierownik organizacyjny klubu Andrzej Matkowski.

Zawarte porozumienie obowiązuje w restauracji tej sieci zlokalizowanej w centrum handlowym Focus Mall. Na czym ono polega? Otóż każdy kibic, który w ciągu trzech dni po meczu zakupi dowolny zestaw w KFC i okaże przy tym bilet z meczu ligowego otrzyma wybrane przez siebie powiększenie zestawu gratis.

Klub zapowiada, że do biletów na dwa ostatnie pojedynki drukowane będą specjalne kupony, które będzie można potem wykorzystać w KFC. – Kupony pojawią się już na biletach na najbliższy ligowy mecz ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz (12 sierpnia o 17:00) – dodaje Matkowski i zapowiada, że będą one również na wejściówkach tydzień później, kiedy Polonia na własnym torze podejmie Kolejarza Opole.

Jak się dowiedzieliśmy, podpisane porozumienie wstępnie obowiązuje do końca obecnego sezonu. – Najprawdopodobniej po sezonie odbędą się kolejne rozmowy, obie strony chcą też sprawdzić, jak ta umowa będzie funkcjonowała. Niewykluczone, że zostanie ona rozszerzona – kończy kierownik Polonii.


Powiązane treści