Bydgoszcz
-18C
84% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -16 • L -20
1C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportŻużlowe derby i inne mecze Polonii na szklanym ekranie. Która telewizja pokaże I ligę żużla?
Josh Grajczonek, Kamil Brzozowski - SF
21.01.2020 | 10:22

Żużlowe derby i inne mecze Polonii na szklanym ekranie. Która telewizja pokaże I ligę żużla?

Na zdjęciu: Platforma nc+ pokaże mecze żużlowej Polonii, w składzie której w sezonie 2020 będą Josh Grajczonek i Kamil Brzozowski.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Platforma Canal+ nabyła prawa do pokazywania spotkań żużlowej I ligi od sezonu 2020.

Polski Związek Motorowy rozstrzygnął postępowanie przetargowe na pokazywanie spotkań zaplecza żużlowej PGE Ekstraligi. Platforma Canal+ nabyła prawa do pokazywania I ligi na pięć sezonów. Ostatnio rozgrywki można było oglądać w Polsacie Sport (w sezonie 2019 Polsat dzielił transmisje z Eleven Sports).

Już w kwietniu będziemy mogli przenieść nasze ponad siedmioletnie doświadczenia z promocji rozgrywek PGE Ekstraligi na kolejne stadiony, na czym skorzystają nie tylko wszyscy kibice, ale również całe środowisko polskiego żużla – mówi prezes zarządu Canal+ w Polsce Edyta Sadowska. Jej zdaniem, żużlowa I liga ma gigantyczny potencjał do dalszego rozwoju.

Transmisje będą odbywać się na antenie nSport+. Stacja ma pokazać dwa najlepsze mecze w każdej kolejce sezonu zasadniczego, wszystkie pojedynki w rundzie finałowej oraz powtórki, skróty i dedykowany rozgrywkom magazyn podsumowujący każdą kolejkę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści