Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ujawniono zwłoki małego chłopca. Śledczy badają okoliczności tragedii

Dodano: 21.06.2022 | 23:35

Na zdjęciu: Ciało trzyletniego chłopca ujawniono w poniedziałkowy poranek.

Fot. Archiwum

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 3-letniego chłopca, którego ciało ujawniono w poniedziałek (20 czerwca) we Włocławku. – Już zleciliśmy sekcję zwłok, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu – słyszymy w prokuraturze.

Rzecznik włocławskiej komendy policji sierż. sztab. Tomasz Tomaszewski przekazał w rozmowie z serwisem Włocławek Nasze Miasto, że zgłoszenie o zgonie trzylatka wpłynęło do funkcjonariuszy od dyżurnego z pogotowia ratunkowego, a na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora.

Zwłoki trzyletniego chłopca ujawniono w poniedziałek (20 czerwca) we wczesnych godzinach rannych przy ul. Lipnowskiej we Włocławku. Prokurator, który pracował na miejscu zdarzenia już podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała do przeprowadzenia sekcji zwłok. – Sekcja zwłok została zaplanowana na 27 czerwca. Jej wyniki pozwolą określić przyczynę zgonu dziecka – mówi nam zastępca szefa Prokuratury Rejonowej we Włocławku Tomasz Chechła. Badania sekcyjne mają zostać przeprowadzone w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy.


CZYTAJ WIĘCEJ: Mężczyzna zabity w mieszkaniu. Jest decyzja o areszcie dla podejrzanego


Prok. Chechła przekazuje, że na miejscu zdarzenia zostały wykonane czynności. – Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków – dodaje.

Do czasu wyników sekcji, śledczy nie ujawniają szczegółów zdarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments