Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 10 • L 10
13C
Czw
13C
Pt
14C
Sob
14C
Nd
8C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyPremiery w kinie Helios. Wygraj bilet i wybierz się na jedną z nich [KONKURS]
helios_logo_bezcf
16.09.2016 | 14:57

Premiery w kinie Helios. Wygraj bilet i wybierz się na jedną z nich [KONKURS]

Zgłoś się i wygraj bilet na dowolny seans w kinie Helios w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Logo sieci kin Helios

Fot. materiały prasowe

Już od dzisiaj (16 września) w kinie Helios oglądać można trzy nowe filmy: „Bridget Jones 3”, „Blair Witch” oraz „Sługi Boże”. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z kinem Helios organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilet na dowolny seans.

Najbardziej oczekiwaną, przede wszystkim przez kobiety, premierą tego tygodnia jest „Bridget Jones 3”. W kolejnej części niekończących się miłosnych zawirowań w życiu tytułowej bohaterki, po raz pierwszy poczuje ona, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Jednak to uczucie nie będzie trwać zbyt długo. Dlaczego? O tym przekonacie się podczas seansu w kinie.

Dzisiejsze premiery powinny ucieszyć również fanów kryminałów i horrorów. W filmie „Sługi Boże” prowadzone będzie nie jedno śledztwo, lecz kilka. Dotyczyć będą przede wszystkim tajemniczych samobójstw poprzez rzucanie się z wieży wrocławskiego kościoła. Tajemnic nie zabraknie również w filmie „Blair Witch”. Przedstawiona jest w nim historia grupy studentów, która wyruszyła w głąb lasu Black Hills, gdzie doświadczyła niepokojącej obecności znanej z legend wiedźmy Blair.

Do zdobycia jest 8 biletów, które można wykorzystać na dowolny seans odbywający się w kinie Helios. Szansę na ich wygranie mają ci, którzy wyślą e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „HELIOS – KINO”, a w treści trzeba podać swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończy się jutro (17.09) o godz. 20:00. W niedzielę zwycięzcy otrzymają wiadomości mailowe z informacją o sposobie odbioru nagród.

Już wkrótce na naszym portalu kolejne konkursy i kolejne szanse wygrania biletów do kina Helios Bydgoszcz.

Powiązane treści