Bydgoszcz
6C
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 6 • L 6
16C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
14C
Nd
19C
Pon
Metropolia BydgoskaPraca w portalu

Praca w portalu

logo metro

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska specjalistów ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Bydgoszczy i regionu
  • przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacja strategii i planów sprzedażowych

Oferujemy

  • umowę o pracę po 3 miesiącach zatrudnienia
  • stałą podstawę oraz prowizje od sprzedaży
  • normowany czas pracy (od poniedziałku do piątku)

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • ukończone 24 lata
  • umiejętność budowania relacji
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będzie znajomość lokalnego rynku odbiorców oraz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres j.wroblewska@metropoliabydgoska.pl z dopisaną klauzulą:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grupa Enjoy! Media Sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy (ul. Kościuszki 27), Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przesłane CV przetwarzane będzie przez okres do 14 dni od momentu przesłania i nie będzie przekazywane do podmiotów trzecich. Zgodnie z obecnie obowiązującym prawem kandydat w każdej chwili może cofnąć zgodę na przetwarzanie danych – wystarczy poinformować nas o tym mailowo (na ten sam adres, na który była prowadzona rekrutacja).