Zderzenie samochodu z autobusem linii 71. Trzy osoby trafiły do szpitala
Dodano: 12.02.2016 | 15:19Na zdjęciu: W miejscu zdarzenia wystąpiły niewielkie utrudnienia w ruchu.
Fot. Stanisław Gazda
W piątek w pobliżu dworca Bydgoszcz Główna doszło do wypadku autobusy komunikacji miejskiej z samochodem marki BMW. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło około godziny 13:00. Samochód marki BMW wjeżdżający w ulicę Dworcową nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w jadący w kierunku Rekinowej autobus linii 71 marki Solaris. Na miejscu zdarzenia wystąpiły nieznaczne utrudnienia w ruchu.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Trzy osoby – kierowca autobusu oraz dwoje pasażerów – trafiły do szpitala. Nie wiadomo jeszcze, jaka kara spotka kierowcę samochodu. Uzależnione jest to od wyników badań poszkodowanych.
- Opowiedz mi Bydgoszcz. Wyjątkowy projekt połączył różne pokolenia mieszkańców - 27 czerwca 2026
- Król strzelców w Zawiszy. Ważny transfer! - 26 czerwca 2026
- Gryf Sicienko zaczyna przypominać Zawiszę. Ogromne wzmocnienia! - 26 czerwca 2026

















