Bydgoszcz
8C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h SE
H 9 • L 8
9C
Nd
3C
Pon
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale11-latek na rowerze potrącony na Szwederowie! W ciężkim stanie trafił do szpitala
policja_pogotowie - na sygnale_ MR
19.05.2019 | 20:42

11-latek na rowerze potrącony na Szwederowie! W ciężkim stanie trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło około godziny 18:00 - informuje st. asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: 11-latek w ciężkim stanie został odwieziony do szpitala. Przyczynę wypadku bada policja.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

11-latek w ciężkim stanie trafił do jednego z bydgoskich szpitali po tym, jak w niedzielne późne popołudnie został potrącony przez samochód przy ulicy Leszczyńskiego na wysokości marketu Stokrotka.

Do zdarzenia doszło około godziny osiemnastej. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni – jako pierwszy do poszkodowanego dotarł motoambulans. Z powodu obrażeń konieczna była reanimacja chłopca. Wysiłki służb ratunkowych umożliwiły przywrócenie funkcji życiowych i przewiezienie nastolatka do szpitala. Jego stan jest określany jednak jako bardzo ciężki i zagrażający życiu.

Na miejscu zdarzenia pracowała również policja, która bada obecnie okoliczności zdarzenia. – Brane pod uwagę są różne warianty. Ale ustalenie przyczyn tego wypadku będzie możliwe dopiero po przesłuchaniu świadków – mówi w rozmowie z nami st. asp. Piotr Duziak z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści