[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 13-latka. Miał przy sobie narkotyki

Dodano: 05.02.2023 | 17:13

Na zdjęciu: Policja.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 13-latka. Nieletni ukrywał się, ponieważ nie chciał stawić się w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki, których nieudolnie próbował się pozbyć.

Rypińscy policjanci od pewnego czasu poszukiwali 13-latka z Rypina, wobec którego Sąd Rodzinny w Rypinie wydał nakaz doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nakaz został wydany z powodu popełniania przez nieletniego czynów karalnych oraz przejawów demoralizacji.

2 lutego policjanci ustalili, że 13-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie Rypina. Natychmiast udali się na miejsce, w którym faktycznie znajdował się nastolatek. Mundurowi zatrzymali go: ustalili również, że gdy 13-latek zorientował się, że przyjechali po niego policjanci wyrzucił z okna pudełko. Wewnątrz znajdował się proszek oraz zawiniątko z suszem. Po zbadaniu okazało się, że to około 10 gramów amfetaminy i porcja marihuany.

Nieletni został przetransportowany do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Ostrowcu Wielkopolskim, gdzie pozostaje w dyspozycji sądu. Odpowie też za posiadanie narkotyków. Dodatkowe ustalenia policjantów wskazują, że nieletni dopuścił się jeszcze innych czynów karalnych.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia w regionie. Nie żyje sześciomiesięczne dziecko!

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 13-latka. Miał przy sobie narkotyki
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments