Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

14-letni złodziej zatrzymany. Ojciec poszkodowanego gonił go samochodem

Dodano: 26.07.2022 | 10:07

Na zdjęciu: Policjanci wraz z ojcem poszkodowanego zatrzymali złodzieja.

Fot. BB

Policjanci z pomocą ojca poszkodowanego zatrzymali złodzieja rowerów. 14-latek napadł wcześniej na dwa lata starszego chłopaka.

W sobotę po godz. 20 policjanci z Chełmży zostali poinformowali o rozboju w pobliżu jeziora Głuchowskiego. 16-latek jechał tam swoim rowerem, ale w pewnym momencie zatrzymał go o dwa lata młodszy chłopak. Zażądał oddania jednośladu, a gdy właściciel odmówił – uderzył go kilka razy w twarz i ukradł rower.

– Pokrzywdzony od razu zatelefonował do swojego ojca, który z kolei powiadomił policjantów i sam pojechał na miejsce zdarzenia. Dyżurny natychmiast wysłał tam mundurowych – mówi asp. Wojciech Chrostowski  z KMP Toruń.

Funkcjonariusze dojeżdżając w rejon zdarzenia zobaczyli młodego chłopaka uciekającego na rowerze i goniącego go samochodem mężczyznę. Okazał się to być ojciec poszkodowanego.

W pewnym momencie młody złodziej porzucił rower i pobiegł w stronę pól uprawnych. Policjanci wraz z ojcem wkrótce zatrzymali zbiega. 14-latek trafił do komisariatu, gdzie został przesłuchany. Zajmie się nim teraz sąd rodzinny. Rower wrócił już do właściciela.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments