Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 17 • L 15
14C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
14C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura15 lat na scenie. Kabaret Skeczów Męczących świętuje jubileusz!
plakat
29.04.2019 | 10:46

15 lat na scenie. Kabaret Skeczów Męczących świętuje jubileusz!

Na zdjęciu: Fragment plakatu promujące wydarzenie

Fot. mat.pras.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. Z okazji jubileuszu zespół przygotował specjalny program, który już wkrótce zaprezentuje w Bydgoszczy. 

To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić. Zobaczyć go będzie można w Bydgoszczy aż dwa razy! Występy zaplanowano w Kinoteatrze Adria na 31 maja 2019 r. na godz. 17:00 i 20:00.

Bilety (w cenie 70 zł oraz 90 zł) można kupić w Biurze Aria-Art przy ul. Piotr Skargi 13 oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści