[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

17-latka ukradła z torebek karty bankomatowe. Dokonała kilku transakcji

Dodano: 18.09.2021 | 14:49

Na zdjęciu: 17-latka dokonała kilku transkacji.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

17-latka z powiatu aleksandrowskiego usłyszała zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Dziewczyna najpierw ukradła dwie karty bankomatowe, a następnie wykonała jedną z nich kilka transakcji. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (15 września) policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży kart bankomatowych, do której doszło na terenie jednego ze sklepów w podaleksandrowskim Służewie. Klientka wykorzystała fakt, że ekspedientki pozostawiły torebki bez nadzoru i z ich wnętrza dokonała kradzieży dwóch kart płatniczych. Jedną z nich dokonała kilku transakcji, powodując straty na ponad 400 złotych.

Policjanci z Aleksandrowa na podstawie uzyskanych informacji ustalili i zatrzymali 17-letnią mieszkankę powiatu. Po nocy spędzonej w areszcie, 17-latka usłyszała zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments