[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bon na jedzenie podczas Festiwalu Smaków Food Trucków. Wygraj jeden z nich [KONKURS]

Dodano: 24.03.2022 | 13:40

Na zdjęciu: Pizza to jedno z dań, którego będzie można spróbować na Festiwalu Smaku Food Trucków.

Fot. nadesłane

Pierwszy weekend kwietnia zapowiada się wyjątkowo smacznie! Już 2 i 3 kwietnia na Wyspie Młyńskiej pojawią się mobilne bary serwującymi pyszności z najróżniejszych stron świata.

Dań, które na co dzień nie goszczą na naszych stołach, będzie można próbować aż przez dwa dni. Będą między innymi przedstawiciele kuchni chińskiej, tajskiej, meksykańskiej, gruzińskiej, ukraińskiej, węgierskiej. Nie brakuje streetfoodowych klasyków i dań orientalnych, przekąsek na słodko i słono. Dania przygotowywane są według autorskich, często z domowymi sosami lub nietuzinkowymi dodatkami. Foodtrucki będą czekać na klientów w sobotę w godzinach 12:00 – 21:00 oraz w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Głównym punktem wydarzenia są oczywiście smakołyki z najróżniejszych stron świata, ale to nie koniec. Uczestnicy mogą wziąć udział w zawodach jedzenia na czas, rodzinnej grze terenowej, czy zagłosować na najsmaczniejszego food trucka festiwalu. Dla najmłodszych dostępna jest strefa z kolorowankami, a solo lub z grupą znajomych będzie można wypocząć w strefie chilloutu.

Z okazji Festiwalu MetropoliaBydgoska.PL – partner medialny wydarzenia – organizuje konkurs, w którym nasi Czytelnicy będą mogli wygrać cztery bony do wykorzystania w food truckach, które przyjadą na Wyspę Młyńską. Tak jak w poprzednich latach, zwycięzcy będą mogli wykorzystać bony na dowolnie wybrane przez siebie danie. Szansę wygrania bonu ma każdy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Co najbardziej chciałbyś zjeść z food trucka i dlaczego? 

Spośród nadesłanych maili wybierzemy cztery najciekawsze i to ich autorzy zostaną nagrodzeni bonami. Wiadomości należy wysyłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, podając w tytule Food Truck, a w treści wpisując imię i nazwisko. Na maile czekamy do niedzieli (27 marca) do godziny 20:00. Szczęśliwców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Więcej informacji o Festiwalu Smaków Food Trucków znajdziecie na stronie – facebook.com/events/502330247988681

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments