Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

18-latek handlował narkotykami. Sprzedawał je… młodszym kolegom

Dodano: 19.07.2021 | 15:52

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

18-latek z okolic Lipna handlował amfetaminą na terenie całego powiatu. W minionym tygodniu policjanci zatrzymali młodego dilera, który został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie pracowali nad sprawą dilera, który rozprowadzał narkotyki na terenie powiatu. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, że handel nielegalnymi środkami odbywa się między innymi w jego domu. Funkcjonariusze wkroczyli tam w zeszłym tygodniu – podczas przeszukania okazało się, że młody mężczyzna trzymał w miejscu zamieszkania ponad 26 gramów amfetaminy. 18-latek został zatrzymany.

Kryminalni rozpoczęli ustalanie „klientów” młodego dilera. Jak słyszymy w lipnowskiej policji, kilku z nich zostało już przesłuchanych przez policję – co ciekawe, są wśród nich osoby poniżej 18. roku życia. Mundurowi nadal szukają kolejnych osób, które kupowały amfetaminę u zatrzymanego mężczyzny.Dzięki dotychczasowym działaniom służb już teraz usłyszał on pięć zarzutów posiadania i udzielania narkotyków, w tym udzielania ich małoletnim. Grożą mu za to co najmniej trzy lata pozbawienia wolności. W sobotę, 17 lipca sąd zdecydował o aresztowaniu 18-latka na trzy miesiące.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments