Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

20-latek z Fordonu zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano: 28.11.2019 | 18:46

Na zdjęciu: Młody mieszkaniec Fordonu trafił do tymczasowego aresztu.

Fot. ST

Policjanci z Fordonu zatrzymali na osiedlu Szybowników 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę i haszysz. 

Jak relacjonuje policja, w miniony wtorek, 26 listopada około godz. 23:25 mundurowi z fordońskiego komisariatu patrolowali ulicę Rzeźniackiego na osiedlu Szybowników. Ich uwagę zwróciło zachowanie dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. W pewnym momencie zauważyli, że jeden z mężczyzn ma przy sobie worek foliowy. Legitymowany chwycił go i rzucił się do ucieczki, jednocześnie rozrywając opakowanie. Wysypał się z niego susz roślinny.

Bydgoszczanin został jednak szybko zatrzymany – policjanci zabezpieczyli wysypane przez niego narkotyki. Okazało się jednak, że to nie jedyne narkotyki, które mężczyzna miał przy sobie. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy nim ponad 20 gramów haszyszu oraz 37 gramów marihuany. Warto dodać, że jeden z pakunków trzymał w skarpecie.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał on zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu, bydgoszczanin został
aresztowany na trzy miesiące.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments