Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Cztery zarzuty, nadzór i zakaz zbliżania. 22-latek ma spore problemy

Dodano: 24.05.2022 | 10:15

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę.

Fot. BB

W ciągu ostatniego miesiąca mieszkaniec Skrwilna dopuścił się czterech przestępstw. Policjanci obserwowali go od pewnego czasu, a teraz zostały mu postawione zarzuty.

16 maja 2022 roku jeden z mieszkańców Skrwilna zgłosił, że kilka dni wcześniej ktoś uszkodził jego auto marki Audi. Poszkodowany wycenił szkodę na 2500 zł. Po zbadaniu miejsca zdarzenia i sprawdzeniu monitoringu udało się ustalić, że sprawcą był znany policji już wcześniej 22-letni mężczyzna.

Jak się okazało, 11 maja 2022 roku ok. godz. 23:00 mężczyzna ten przejeżdżał na hulajnodze obok zaparkowanego Audi i bez powodu kopnął je uszkadzając pokrywę silnika. Wcześniej, również w maju 2022 roku, 22-latek dopuścił się także naruszenia miru domowego i dwukrotnie kierował groźby karalne.

Funkcjonariusze analizujący cały materiał dowodowy postawili mężczyźnie cztery zarzuty karne. W ubiegłym tygodniu prokurator, na wniosek policjantów, zastosował zakaz zbliżania do pokrzywdzonych, nadzór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Za wszystkie cztery zarzuty grozi 22-latkowi do pięciu lat więzienia.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments