Wigilijne zderzenie na Nakielskiej z udziałem hondy i radiowozu [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Maciej Rejment/nadesłane
W wigilijne południe doszło do zderzenia na skrzyżowaniu ulic Nakielskiej i Nasypowej.
24 grudnia, około godziny 12:00 na skrzyżowaniu ulic Nakielskiej i Nasypowej, położonego nieopodal pętli tramwajowej Wilczak i wiaduktu kolejowego, doszło do zderzenia z udziałem policyjnego oznakowanego volkswagena transportera i hondy cr-v. Honda została uderzona w lewy tył, a radiowóz ma uszkodzony przód. Obecnie trwa ustalanie przyczyn zdarzenia – dziś na drogach panują trudne warunki z uwagi na padający śnieg z deszczem. Skrzyżowanie Nakielska/Nasypowa jest sterowane sygnalizacją, która w momencie zdarzenia była włączona.
AKTUALIZACJA: Jak informuje „Express Bydgoski”, sprawcą kolizji był kierujący pojazdem marki Honda, który nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem. Ranna została jedna osoba – kierowca hondy.
- Wykładowca UKW kandydatem na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej - 25 października 2025
- Udany wyjazd Zawiszy do Świecia. Trzy punkty wracają do Bydgoszczy! - 25 października 2025
- Ołowiana będzie przebudowana. Trwa przetarg na dokumentację kolejnej inwestycji na Osowej Górze - 25 października 2025









![Fabryka Obrabiarek do Drewna jest w likwidacji. Zobacz archiwalny film z czasów jej świetności [WIDEO] fod wfo](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/07/fod-wfo-150x150.jpg)


