Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 21 • L 19
17C
Sob
18C
Nd
18C
Pon
19C
Wt
22C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura50 lat na scenie. Krzysztof Cugowski zagra jubileuszowy koncert w Bydgoszczy
Krzysztof Cugowski fot. Agnieszka Kalinowska
05.02.2019 | 10:15

50 lat na scenie. Krzysztof Cugowski zagra jubileuszowy koncert w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Krzysztof Cugowski jest związany ze sceną już od pięciu dekad.

Fot. Agnieszka Kalinowska

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. W gronie miast, które odwiedzi znalazła się Bydgoszcz. 

Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. Występ w bydgoskiej Operze Nova zaplanowano na 25 lutego br. na godz. 19:00.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje płytą live.

Bilety na koncert (w cenie 70 zł, 95 zł oraz 130 zł) można kupić w biurze Adria-Art mieszczącym się w budynku przy ul. Piotra Skargi 13 w Bydgoszczy oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

Zloty jubileusz
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści