Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

55-latka z Wyżyn handlowała narkotykami w sklepie, w którym pracowała

Dodano: 29.01.2024 | 17:12

Na zdjęciu: 55-latka trafiła na trzy miesiące do aresztu.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z bydgoskiej komendy miejskiej, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 55-latkę, która posiadała niemal 200 gramów różnych substancji odurzających. Funkcjonariusze udowodnili jej również handel tymi środkami. Została zatrzymana i następne 3 miesiące spędzi w areszcie.

W minionym tygodniu policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową i pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że mieszkanka bydgoskich Wyżyn oprócz codziennej pracy w sklepie może mieć też dodatkową nielegalną formę zarobku.

Aby to sprawdzić poszli do punktu sprzedaży, w którym pracowała. Tam podczas czynności zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę i kryształ, który 55-latka chowała w torebce na zapleczu. Narkotyki były już poporcjowane tak, aby w każdej chwili można było je sprzedać – mówi mł. asp. Krzysztof Bratz z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Prezydent Bruski po protestach wstrzymuje zmianę nazwy ulicy


Na tym policjanci nie poprzestali: wspólnie z kobietą pojechali do miejsca jej zamieszkania, gdzie podczas przeszukania ujawnili kolejne środki zabronione. Tym razem ukryte były w kanapie. Łącznie policjanci zabezpieczyli niecałe 200 gramów substancji zabronionych.

Bydgoszczanka usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz udzielania ich innym osobom. Następne trzy miesiące spędzi w areszcie.

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 miesięcy temu

Wielkie brawa dla bydgoskich policjantów. Narkotyki to straszne zło.

Witold z Bydgoszczy
Witold z Bydgoszczy
2 miesięcy temu

Jebać tajne psy.