Bydgoszcz
24C
Słonecznie
48% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 25 • L 24
21C
Sr
23C
Czw
27C
Pt
28C
Sob
28C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI69-latek biegał z siekierą. Groził, że zabije
policja szubin
11.08.2017 | 16:54

69-latek biegał z siekierą. Groził, że zabije

Agresywny mężczyzny trafił już do aresztu.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

69-latek z Inowrocławia zastraszał swoich sąsiadów, wyzywał ich i groził im siekierą. Agresywny mężczyzna usłyszał już zarzuty.

W środę mieszkaniec Inowrocławia powiadomił policję o zachowania sąsiada, który bez powodu ruszył na niego z siekierą i groził, że zabije. Zgłaszającemu udało się uciec, a policyjne śledztwo nie tylko potwierdziło przedstawioną przez niego wersję, ale pozwoliło też ustalić, że 69-letni agresor już od pewnego czasu uprzykrzał życie innym. – W chwili, gdy kryminalni przyjmowali zawiadomienie o przestępstwie od sąsiada, policja została powiadomiona o kolejnym agresywnym zachowaniu napastnika – tłumaczy asp. szt. Izabella Drobniecka z KWP Inowrocław.

Środowa interwencja zakończyła się aresztem. Kryminalni ustalili też, że mężczyzna już wcześniej dopuścił się podobnych czynów i był skazany na karę więzienia. W czwartek postawiono mu zarzut gróźb karalnych w warunkach recydywy. 69-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, a potem czekać mogą go jeszcze trzy lata za kratkami.


Powiązane treści