Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźnie na Gdańskiej. Samochód uderzył w kamienicę!

Dodano: 16.06.2019 | 19:21

Na zdjęciu: Działania strażaków na miejscu zdarzenia.

Fot. ITS

Zderzenie na rogu Gdańskiej i Chocimskiej. Kierowca zjechał z drogi i uderzył w kamienicę.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godziny 19:00. Kierujący samochodem osobowym marki audi z nieznanych do tej pory przyczyn zjechał z drogi, wjechał na chodnik i uderzył w ścianę kamienicy znajdującej się na rogu Gdańskiej i Chocimskiej, ścinając po drodze charakterystyczną pompę wodną. Na razie ma jednak informacji o osobach poszkodowanych, ale do zdarzenia zadysponowano zespół ratownictwa medycznego.

Działania na miejscu prowadziły dwa zastępy straży pożarnej. Zdarzenie nie wywołało jednak żadnych utrudnień w komunikacji tramwajowej – w jego rejonie kursują bowiem linie tramwajowe nr 1, 2, 4, 6 i 10.