Wypakował koszyk zakupami i wyjechał ze sklepu. Poszukiwania trwały dwa tygodnie
Dodano: 06.11.2020 | 20:13Na zdjęciu: Złodziej wyjechał z koszykiem ze sklepu.
Fot. Alexas Fotos/Pixabay
Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym ze sklepów w województwie kujawsko-pomorskim. Złodziej wypakował koszyk zakupami i uciekł.
Do kradzieży doszło dwa tygodnie temu (21.10) w markecie na terenie Pakości. Jeden z klientów zapakował alkohol, słodycze i inne artykuły spożywcze o wartości łącznie ponad 750 zł do koszyka i… wyjechał ze sklepu. – Mężczyzna nie miał zamiaru za niego zapłacić. Wyjechał sobie tym wózkiem ze sklepu i ruszył przez miasto. Personel rzucił się w pościg za sprawcą i odzyskał skradzione mienie. Zaskoczony sytuacją złodziej zdołał uciec – wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.
Powiadomieni funkcjonariusze otrzymali rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. Przełom nastąpił w poniedziałek (2.11). – Policjanci wpadli na trop 55-letniego mieszkańca inowrocławskiej gminy i dotarli do miejsca jego zamieszkania. Mężczyzna został zatrzymany – mówi asp. szt. Drobniecka. Zebrane dowody pozwoliły postawić zarzut kradzieży. Grozi za to kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















