Chemik Moderator z cennymi trzema punktami. Zabójcza końcówka w meczu z Kujawianką Izbica Kujawska

Dodano: 11.04.2021 | 10:56

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika Moderatora wygrali wyjazdowy mecz z Kujawianką Izbica Kujawska.

Drugi mecz w grupie mistrzowskiej i druga wygrana piłkarzy Chemika Moderatora w IV lidze. Bydgoski zespół pokonał w wyjazdowym pojedynku Kujawiankę Izbica Kujawska.

Bydgoscy piłkarze rywalizację w grupie mistrzowskiej rozpoczęli od wygranej przed tygodniem ze Sportisem Łochowo 1:0, natomiast Kujawianka bezbramkowo zremisowała w pojedynku z Liderem Włocławek.

O losach spotkania zadecydowały ostatnie cztery minuty, kiedy to gracze Chemika Moderatora strzelili dwa decydujące gole. W 88′ minucie trafił Grzegorz Adamski, który wykorzystał podanie Patryka Perlińskiego, a już w doliczonym czasie gry, bramkarza gospodarzy pokonał jeszcze Oskar Lipkowski.

Wygrana w Izbicy Kujawskiej była dla Chemika Moderatora dwunastą w tym sezonie ligowym i szóstą odniesioną na boisku rywala. Kujawianka z kolei doznała czwartej porażki. W następnej kolejce, bydgoski zespół na własnym boisku podejmie Pogoń Mogilno (sobota, 12:00 – ul. Glinki 79, bez udziału publiczności). Kujawiankę czekać będzie wyjazdowy pojedynek ze Sportisem Łochowo.

IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA – GRUPA MISTRZOWSKA – SEZON 2020/2021 – 21 KOLEJKA – 10.04.2021 R.
KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 0:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Adamski 88′, Oskar Lipkowski 90+1′

CHEMIK MODERATOR (skład wyjściowy): Klon – Włosiński, Adamenko, Pieczyński, Kacprzak – Rysiewski, Maziarz – Kot, Serafin, Katerla – Perliński.