Wypadek na DK 5. Zderzyły się dwie ciężarówki
Dodano: 18.10.2021 | 19:48Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło przed godziną 19:00.
Fot. Maciej Rejment/zdj. ilustracyjne
Groźny wypadek na drodze krajowej nr 5. W Świeciu zderzyły się dwa samochody ciężarowe.
Do zdarzenia doszło ok. godziny 18:50 na obwodnicy Świecia, a dokładnie na 17 kilometrze drogi, między Świeciem a Kozłowem. Jak przekazuje dyżurny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Do zdarzenia zadysponowano siedem zastępów straży pożarnej, w tym specjalną grupę ratownictwa chemicznego z JRG nr 2 w Bydgoszczy. Obwodnica Świecia jest obecnie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet osiem godzin – wyznaczono objazd przez Świecie.
- Wielka ulga dla kierowców. Przed Wszystkimi Świętymi znikną zwężenia na Fordońskiej - 28 października 2025
- 20 lat Bydgoskiego Parku Przemysłowego-Technologicznego. Liczby pokazują jego rozwój - 28 października 2025
- Pijacki rajd hulajnogą i tańce ze śmietnikami. Młodzi mężczyźni szaleli w centrum Bydgoszczy [WIDEO] - 28 października 2025








