Wypadek na drodze niedaleko Bydgoszczy. Tworzą się duże korki!
Dodano: 17.11.2021 | 11:09Na zdjęciu: Do wypadku w Stryszku doszło w środowe przedpołudnie.
Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
Do groźnego wypadku doszło w środowe (17 listopada) przedpołudnie w Stryszku.
Jak przekazuje nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb tuż po godzinie dziesiątej, a w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: dwa osobowe oraz ciężarówka.
– Samochodami osobowymi podróżowały w sumie trzy osoby, zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Dwie zostały zabrane do szpitala – mówi dyżurny KM PSP i dodaje, że na miejscu badana jest jeszcze jedna osoba. Do wypadku doszło wskutek najechania pojazdów na siebie. Jedno auto osobowe najechało na tył poprzedzającego pojazdu, a ten uderzył w tył ciężarówki, która – jak słyszymy od służb – nie przewoziła ładunku.
Jak donosi jeden z naszych Czytelników, korek sięga już salonu Toyota. Z informacji przekazanych nam przez służby wynika, że ruch pojazdów został puszczony pasem awaryjnym. Na miejscu nadal trwają czynności służb, pracują trzy zastępy strażaków, ratownicy medyczni i policjanci.
- Byli gracze Zawiszy z nowymi klubami. Będą występować w niższej klasie rozgrywkowej - 1 sierpnia 2026
- Nawoływał do zabicia policjantów i członków rodzin. Namierzyli go bydgoscy spece od cyberprzestępczości - 31 lipca 2026
- Policjanci jechali na służbę i natknęli się na wypadek na DK10. Ranny motocyklista zabrany do szpitala - 30 lipca 2026














