Szefowie bydgoskich restauracji połączyli siły. Uroczysta kolacja dla Ukrainy w Holiday Inn [ZDJĘCIA]
Zdjęcia:
Blisko 15 tysięcy złotych z samych licytacji zebrano podczas uroczystej kolacji dla Ukrainy, która w środowy (30 marca) wieczór odbyła się w hotelu Holiday Inn.
Zaproszeni goście mogli smakować potraw, które przygotowali wspólnie szefowie kuchni z najważniejszych bydgoskich restauracji. Swoje siły połączyli: uczestniczka programu Top Chef Ewelina Łapińska, Aleksandra Sowa (Restauracja Sowa), Paweł Stawicki (restauracja Scoria), Maciej Wiśniewski (hotel Holiday Inn) i Marcin Szukaj (restauracja Szukaj).
W trakcie kolacji odbyło się kilkanaście licytacji, z których zebrano kwotę blisko piętnastu tysięcy złotych. Całość tej kwoty, jak i biletów-cegiełek zostanie przekazanych na dochód Ukrainie.
O artystyczną oprawę wydarzenia zadbali m.in. Nova Quartet i Leonard Luther z zespołem. Wszyscy zaangażowani w to wydarzenie działali pro bono.
- Pożar na bydgoskim Londynku. Trwa akcja strażaków - 27 października 2025
- Drift w klimacie Halloween. Oglądaj ZDJĘCIA z imprezy w Bydgoszczy! - 27 października 2025
- Zderzenie na A1. Były utrudnienia na jezdni w kierunku Łodzi [ZDJĘCIA] - 27 października 2025




































![Cukiernia Sowa otworzyła park handlowy. Wielu klientów na Wyżynach [ZDJĘCIA] 27-09-2025_Bydgoszcz_otwarcie_Park Handlowy Magnuszewska – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/09/27-09-2025_Bydgoszcz_otwarcie_Park-Handlowy-Magnuszewska-SF-150x150.jpg)
