Wracają upały. W Bydgoszczy temperatura wzrośnie nawet do 35°C!
Dodano: 02.08.2022 | 13:37Na zdjęciu: W czwartek na termometrach w Bydgoszczy zobaczymy nawet 35°C!
Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum
W środę i czwartek znów będzie bardzo gorąco. Służby kryzysowe ostrzegają, że w najbliższych godzinach temperatura w Bydgoszczy i regionie wzrośnie nawet do 35°C.
Jak ostrzega Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, w środę i czwartek (3 i 4 sierpnia) spodziewane są upały. Jutro temperatura sięgnie od 30°C do 34°C, a w czwartek lokalnie wzrośnie nawet do 35°C. Bardzo ciepło będzie również w nocy – temperatura minimalna wyniesie od 18°C do 20°C.
CZYTAJ TAKŻE: W Fordonie otwarty zostanie sklep sieci Sinsay
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska ocenia się na 80%. Ostrzeżenie pogodowe obowiązuje na terenie Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego, a także w powiatach: aleksandrowskim, chełmińskim, inowrocławskim, mogileńskim, nakielskim, sępoleńskim, świeckim, Toruniu, toruńskim, tucholskim i żnińskim.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026
















