Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Grała piłkarska IV liga. Dwie drużyny nadal bez porażki

Dodano: 28.08.2022 | 20:10

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz pokonali na własnym boisku Pogoń Mogilno.

Fot. Archiwum

Pomorzanin Serock i Notecianka Pakość – to dwa zespoły, które po czwartej kolejce piłkarskiej IV ligi nie mają na swoim koncie jeszcze zwycięstwa. Bez porażki pozostają za to Sparta Brodnica i toruńska Elana.

Najwięcej goli – siedem strzelono we Włocławku, gdzie Włocłavia rozgromiła na własnym boisku Chełminiankę Chełmno 6:1. Po dwa gole dla gospodarzy strzelili Mariusz Miłek i Kamil Kuropatwiński, zaś po jednym trafieniu dołożyli Robert Hirsz i Stanisław Łojewski, dla gości trafił Oskar Andrzejewski. Równie efektowną wygraną zanotowała Kujawianka Izbica Kujawska, która 5:0 pokonała u siebie Cuiavię Inowrocław.

Pierwsze punkty w tym sezonie straciła Sparta. Zespół z Brodnicy zremisował w Pakości z Notecianką 2:2 i to mimo tego, że gospodarze już od ósmej minuty grali w dziesiątkę, po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Dominik Smaruj. Pomimo osłabienia, Notecianka do przerwy prowadziła po golach Przemysława Swojnoga i Przemysława Strzesaka, ale goście zdołali odpowiedzieć trafieniami Olafa Wójtowicza oraz samobójczym Radosława Wójcika. Bez porażki po czterech kolejkach jest także toruńska Elana, która w tej serii gier także zremisowała – 1:1 w Pruszczu ze Startem.

Drugie zwycięstwo w tym sezonie i drugie na własnym boisku zanotowali piłkarze Chemika Moderatora, którzy po golach Piotra Siekirki i Patryka Perlińskiego pokonali na własnym boisku Pogoń Mogilno 2:0, drugi mecz w tym sezonie wygrał także Lech Rypin, który pokonał Noteć Łabiszyn 3:0. Pierwszą wygraną zanotował Sportis Łochowo, pokonując 4:2 Lidera Włocławek. Beniaminek z Tłuchowa wygrał 2:0 w Serocku z Pomorzaninem. Pomorzanin z Torunia pokonał dzisiaj Wdę Świecie 1:0.

PIŁKA NOŻNA – IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA – RUNDA JESIENNA – SEZON 2022/2023 – WYNIKI 4 KOLEJKI

Start Pruszcz – Elana Toruń 1:1
Pomorzanin Serock – Tłuchowia Tłuchowo 0:2
Kujawianka Izbica Kujawska – Cuiavia Inowrocław 5:0
Lech Rypin – Noteć Łabiszyn 3:0
Notecianka Pakość – Sparta Brodnica 2:2
Sportis Łochowo – Lider Włocławek 4:2
Chemik Moderator Bydgoszcz – Pogoń Mogilno 2:0
Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno 6:1
Pomorzanin Toruń – Wda Świecie 1:0