Zderzenie na skrzyżowaniu w Osielsku. Jeden z kierowców trafił do szpitala
Dodano: 04.11.2022 | 12:41Na zdjęciu: W piątek doszło do zderzenia w Osielsku.
Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
W piątek przed południem doszło do zderzenia w Osielsku. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Służby ratownicze zostały wezwane na skrzyżowanie ulic Wiązowej i Krótkiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe marki Skoda. Na miejsce wezwano między innymi trzy zastępy straży pożarnej.
Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. – Jeden z nich został na miejscu przebadany, a następnie przewieziony do szpitala. Drugi nie odniósł obrażeń – mówi dyżurny bydgoskiej straży pożarnej.
Ruch odbywał się z utrudnieniami. Działania służ zostały już zakończone.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026














