Policja szuka tajemniczego mężczyzny z Grunwaldzkiej. Wrzucił hulajnogę wprost pod nadjeżdżający pojazd [WIDEO]
Dodano: 28.03.2023 | 17:49Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.
Fot. KMP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie szukają sprawcy zdarzenia, do którego doszło w Nowy Rok.
Jak przekazują mundurowi, 1 stycznia 2023 roku o godzinie 20:17 w Bydgoszczy na ulicy Grunwaldzkiej (na wysokości numeru 60) nieznany mężczyzna, który szedł wspomnianą ulicą nagle – z niewyjaśnionych przyczyn – wrzucił stojącą na chodniku hulajnogę wprost pod nadjeżdżający pojazd, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu. Ma on około 20-26 lat, jest szczupłej budowy ciała. W Nowy Rok był ubrany w bluzę koloru ciemnego z białym logo, szare spodnie (dresowe) i białe buty sportowe.
Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 13 59 (całodobowo), 47 751 13 78 (w godzinach 7:30-15:30) lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III E 81/23.
SPRAWDŹ TAKŻE: Dwie ciężarówki zderzyły się na DK10 [ZDJĘCIA]
- Wykładowca UKW kandydatem na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej - 25 października 2025
- Udany wyjazd Zawiszy do Świecia. Trzy punkty wracają do Bydgoszczy! - 25 października 2025
- Ołowiana będzie przebudowana. Trwa przetarg na dokumentację kolejnej inwestycji na Osowej Górze - 25 października 2025







![Kradzież w bydgoskim autobusie. Policja szuka tego mężczyzny [ZDJĘCIA] kradziez rycerska (1)](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/08/kradziez-rycerska-1-150x150.jpg)
![Weszła do przymierzalni i ukradła 2 tysiące złotych. Szuka jej policja [WIDEO, AKTUALIZACJA] policja_na sygnale – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/05/policja_na-sygnale-SF-150x150.jpg)
