Zdjęcia: Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
W piątek rano doszło do wypadku na drodze krajowej nr 10. Ruch na trasie Bydgoszcz – Nakło jest poważnie utrudniony.
Służby ratownicze zostały wezwane do Zielonczyna (gm. Sicienko) o godz. 7:52. Na miejsce wysłano 5 zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz funkcjonariuszy policji. Na razie wiadomo, że zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy marki Kia oraz cysterna.
– W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala – mówi nam dyżurny bydgoskich strażaków.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Ruch jest poważnie utrudniony. Na DK10 tworzą się korki. O godz. 9:50 służby drogowe poinformowały, że droga jest zablokowana. Wprowadzono objazd przez Sicienko. Utrudnienia potrwają do godz. 12:00.
- Sobotnia impreza w Point Club. Tak się bawiliście w bydgoskim klubie [ZDJĘCIA] - 25 maja 2026
- Weekendowa impreza w Kubryku. Oglądaj ZDJĘCIA - 24 maja 2026
- Sobota w Ava 3.0. Zobacz ZDJĘCIA z zabawy - 24 maja 2026



![Jubileuszowa edycja "Tanecznych Miraży" w Pałacu Młodzieży. Nagrody dla bydgoskich formacji [ZDJĘCIA] taneczne miraże 2026 8](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/taneczne-miraze-2026-8-150x150.jpg)



