Nie żyje rowerzysta ranny w wypadku na Bartodziejach. Będzie prokuratorskie śledztwo
Dodano: 20.05.2024 | 14:44Na zdjęciu: Do wypadku z udziałem dwóch samochodów i rowerzysty na bydgoskich Bartodziejach doszło w miniony czwartek po południu.
Fot. ITS Bydgoszcz
Nie żyje rowerzysta, który został ranny w czwartkowym (16 maja) wypadku, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej-Curie i Gajowej na bydgoskich Bartodziejach.
Jak informowaliśmy na naszych łamach, w czwartek po południu, służby zostały powiadomione o groźnym wypadku, do którego doszło u zbiegu Skłodowskiej-Curie i Gajowej. Zderzyły się dwa samochody oraz rowerzysta, a siła uderzenia była na tyle duża, że jedno z aut uderzyło także w słup sygnalizacji świetlnej.
Do szpitala – jak początkowo przekazały nam służby – zabrany został rowerzysta, jednak dzisiaj (20 maja) po południu policjanci potwierdzili nam informację o śmierci rowerzysty. – Zmarł on wczoraj po południu w wyniku doznanych obrażeń – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.
Okoliczności tragedii będą teraz ustalane w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę.