Elana remisuje. Wda i Zawisza bez punktów

Dodano: 17.08.2024 | 19:04

Na zdjęciu: Zawisza przegrał w sobotę z Notecią Czarnków.

W trzecim meczu tego sezonu piłkarze Zawiszy Bydgoszcz ponieśli pierwszą porażkę. Niebiesko-czarni przegrali na wyjeździe z Notecią Czarnków 1:2.

Bydgoszczanie dobrze rozpoczęli mecz, bo w 11 minucie objęli prowadzenie po uderzeniu Patryka Skóreckiego. Gospodarze zdołali wyrównać w 24 minucie po strzale z rzutu karnego Kamila Magdziarza, a w 69 minucie zdobyli zwycięską bramkę autorstwa Arkadiusza Kaczmarka.

Punktów nie zdobyła także Wda Świecie. Beniaminek przegrał u siebie z Flotą Świnoujście 0:1. Remisem musiała zadowolić się Elana, która podzieliła się punktami z Lechem II Poznań (0:0).

Po trzech kolejkach Zawisza ma cztery punkty, Elana – dwa, a Wda – jeden. Liderem z kompletem 9 oczek jest Flota Świnoujście.